Darujte 2% na cestu za novým domovom

Milí priaznivci a podporovatelia PSY ULICE, o.z.
 

       V prvom rade by sme sa Vám v mene celého OZ Psy ulice chceli poďakovať za obrovskú podporu a pomoc, bez ktorej by sme nedokázali zachrániť desiatky psíkov. Tieto si aj vďaka Vám užívajú krásne životy v nových rodinách. Niektoré však, bohužiaľ, ešte stále na svoj domov čakajú. Veríme však, že im ho spolu dokážeme nájsť. S Vašou pomocou s dočasnými opaterami, so zdieľaním, s materiálnou, finančnou a inou pomocou, alebo aj len s povzbudivým slovom.

 

 

       Pomôcť môžete aj Vašimi 2% z dane, resp. 3%, ak ste v roku 2018 vykonávali dobrovoľnícku činnosť pre PSY ULICE, o.z. v dĺžke minimálne 40 hodín. Ak sa rozhodnete darovať 2% práve nám, radi Vám pomôžeme s vyplnením tlačiva aj odovzdaním na daňový úrad. Je veľmi dôležité, aby bola každá kolonka správne vyplnená, inak budú financie odvedené do štátneho rozpočtu.

Editovateľné tlačivo
vo formáte PDF si môžte stiahnuť tu:

Editovateľné PDF tlačivo 2% z dane pre PSY ULICE, o.z.


alebo tu:
 https://ulozto.sk/file/WqpDofVCFZLk/2019-psyulice-o-z-pdf


Tu je zopár rád na jeho vyplnenie:

 1. V prílohe je editovateľné tlačivo (Vyhlásenie), v ktorom sú už údaje za OZ Psy ulice vyplnené. Prosíme Vás, všetky Vaše údaje zarovnávajte vždy vľavo (jedine IČO, ktoré sme už vyplnili, má byť zarovnané vpravo); tlačivo si môžete stiahnuť na facebooku (OZ Psy ulice), alebo na našej webovej stránke (www.psyulice.sk), resp. tlačenú verziu si viete vyzdvihnúť v Petshope na Zborovskej 6 alebo v Bistro Záhrada na Kukučínovej 13.
 2. Kolonku 02 môžu vyplniť jedine osoby bez RČ (napr. cudzinci), prosím nevypĺňať, je to častá chyba;
 3. V prípade, že by ste chceli, aby sme tlačivo vyplnili za Vás, napíšte nám na viki.piatkova@gmail.com (nechajte nám aj Vaše telefónne číslo) a my sa Vám ozveme, alebo nám môžete nechať Potvrdenie o zaplatení dane spolu s prázdnym tlačivom Vyhlásenie (vypíšte iba Vaše meno a podpíšte sa) v Petshope na Zborovskej ulici a my všetky údaje doplníme za Vás a všetky dokumenty odovzdáme na daňový úrad.
 4. Ak chcete, aby sme vedeli, že ste OZ PSY ULICE podporili svojimi 2%, môžete vo Vyhlásení zaškrtnúť súhlas so zaslaním Vašich údajov nášmu OZ-tku.
 5. V prípade, že ste v roku 2019 vykonávali dobrovoľnícku činnosť pre OZ PSY ULICE, môžete darovať 3%, napíšte na viki.piatkova@gmail.com a my Vám vystavíme potvrdenie;
 6. Presný popis krokov ako postupovať si môžete pozrieť aj tu (zamestnanci):
  http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-na-poukazanie-2-pre-zamestnancov/
  alebo tu (ak si podávate daňové priznanie sami):
  http://rozhodni.sk/poukazatel/ako-mam-poukazat-2-z-dane/postup-krokov-pre-fyzicke-osoby/

 

SRDEČNE ĎAKUJEME ZA KAŽDÚ POMOC

 

 

Na našej stránke používame Cookies. Slúžia na skvalitnenie služieb a štatistiky návštevnosti.